Akıllı cep telefonu sektörü her geçen gün gelişmektedir. 2022 yılı itibari ile piyasaya sürülmesi beklenen bu telefon, diğer telefonlara göre bir hayli gelişmiş özelliklere sahip olacak. Fiyat performans açısından ideal bir ürün olması planlanan bu akıllı cep telefonu, son haberlere göre 2022 Ağustos ayında ülkemizde satışa çıkacak. Asus daha şimdiden gelişmiş tasarımı ve özellikleri ile birçok insanın ilgisini çekmeyi başardı. 

 

2022 yılında çıkacak cep telefonu: asus zenfone 9 pro

Temel Özellikler 

Asus firması Çin’de düzenlediği tanıtımda bu cep telefonun 8 çekirdekli Kryo 85 işlemci ile tasarlandığı duyurdu. Ayrıca 8 GB ram bellek kapasitesi olup 128 GB dahili depolama alanına sahiptir. İnsanların en çok ilgisini çeken özellik ise 5000 mAh pile sahip olmasıdır. Bu sayede uzun süreli şarjsız kullanıma açık bir telefondur. 5G uyumlu olup Bluetooth teknolojisinde de 5. nesil tercih edilmiştir. Ekran özelliklerine baktığımızda 6,67 inç ekran boyutuna sahip olup 1080×2040 piksel çözünürlüğe sahiptir. Toplamda 3 kamera kullanılmıştır. 2 arka kamera 64 MP, ön kamera ise 12 MP çözünürlüktedir. 

2022 yılında çıkacak cep telefonu: asus zenfone 9 pro

Fiyat 

ASUS Zenfone 9 Pro, cep telefonunun vergiler dışındaki fiyatının 7.000 TL olacağı tahmin edilmektedir. Ülkemizde ki fiyatı kesin olarak belli olmamakla beraber 10.000 TL civarlarında olacağını düşünülmektedir. 

2022 yılında çıkacak cep telefonu: asus zenfone 9 pro

Bu ürün ile ilgili yeni gelişmeler ve haberler olduğunda tekrar sizlerle paylaşacağız.

İndirime giren ürünlerin fiyatlarını, indirime girdikleri tarihleri ve güncel stok durumlarını katalog sahibi marketlerin Web adreslerinden teyit ediniz.
  Bunlar İlgini Çekebilir

  Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

  Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

      Sizin İçin Seçtiklerimiz
  Paylaşmak Güzeldir
  A101 7-14 Ocak 2022 Aktüel Ürünler Kataloğu Şok Market 15 Ocak 2022 Aktüel Ürünler Kataloğu
  Bir yorum yazın
  Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.

  Katalogtivi Bir Aktüel Ürünler Markasıdır.