Honor markası, yakın zamanda Türkiye’de satışa çıkacak olan yeni robot süpürgesini hafta içi resmî web sitesi üzerinden tanıttı. Honor Choice R1 isimli bu son model süpürge, 3000 pa’lık emiş gücüne sahip olup 520 ml toz haznesine sahiptir. Aynı zamanda ek olarak 350 ml’lik su haznesi de bulunmaktadır. 2500 mAh bataryaya sahip olan bu robot süpürge tam 100 dakika kesintisiz temizlik imkânı sunmaktadır. Şarj dolum süresi ise yaklaşık 45 dakika olup benzer ürünlere göre oldukça kısa bir süredir. 

honor, türkiye’de piyasaya çıkacak olan robot süpürgesini tanıttı

Toplamda 3 adet yan fırçası bulunan robotun halı ve diğer mat yüzeylerde tam temizlik yapmaktadır. 35 cm gövde yapısı olup oldukça hafif ve küçük boyutlara sahiptir. Yaklaşık olarak yerden 8 cm yükseklikte temizlik yapan bu süpürge aynı zamanda 60 db ses çıkarmaktadır. Bu seviye de oldukça sessiz olup kullanıcılarını rahatsız etmeyecek şekildedir. Özel sensörleri sayesinde temizlenecek bölgenin haritası özel yapay zekâ yöntemiyle çıkartılır. Bu sayede kapı kirişleri, kanepe altları gibi yerlerin temizliği daha rahat yapılmaktadır. 

honor, türkiye’de piyasaya çıkacak olan robot süpürgesini tanıttı

Honor markası ürünü tanıtmasına rağmen henüz net bir fiyat belirlemedi. Önümüzde ki günlerde resmî sitesi üzerinden fiyat verilmesi beklenmektedir. Ancak yaklaşık olarak 3 Bin TL civarlarında olması tahmin edilmektedir. 

 

İndirime giren ürünlerin fiyatlarını, indirime girdikleri tarihleri ve güncel stok durumlarını katalog sahibi marketlerin Web adreslerinden teyit ediniz.
  Bunlar İlgini Çekebilir

  Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

  Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

      Sizin İçin Seçtiklerimiz
  Paylaşmak Güzeldir
  A101 15 Ocak 2022 Aktüel Ürünler Kataloğu A101 13-16 Ocak 2022 Aktüel Ürünler Kataloğu
  Bir yorum yazın
  Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.

  Katalogtivi Bir Aktüel Ürünler Markasıdır.