Günümüzde ki çoğu televizyon yapay zekaya sahiptir. Renk ve netlik faktörlerini ortama göre algılayıp otomatik görüntü iyileştirici özellikleri vardır. Ancak bilişsel zekaya sahip tek bir televizyon vardır. Sony Bravia XR TV üretilen ilk bilişsel zekaya sahip televizyondur. Peki bilişsel zekaya sahip bu televizyonun diğerlerinden farkı nedir? 

i̇lk bilişsel zekalı tv: sony bravia xr tv

 Bu televizyon tüm görüntü unsurlarını çapraz olarak analiz eder. Kullanıcının televizyon ekranında en çok nereye baktığını ve en çok nereye odaklandığını tespit ederek ona göre görüntü verimliliğini ve gerçekçiliği otomatik olarak arttırır. Bu sayede izlediğiniz programın gerçek hissi uyandırılır.  

i̇lk bilişsel zekalı tv: sony bravia xr tv

Sony Bravia XR TV 189 cm ekran boyutuna sahip olup 4 K UHD ekran çözünürlüğüne sahiptir. Ürünün fiyatı 28.000 TL olup satın alındığında 1 yıl sabit + 3 yıl uzatmalı garanti verilmektedir. Ayrıca TV ekran (panel) koruma hizmeti de ücretsiz olarak verilmektedir.

i̇lk bilişsel zekalı tv: sony bravia xr tv

Bu ürün ile ilgili yeni gelişmeler ve haberler olduğunda tekrar sizlerle paylaşacağız.

İndirime giren ürünlerin fiyatlarını, indirime girdikleri tarihleri ve güncel stok durumlarını katalog sahibi marketlerin Web adreslerinden teyit ediniz.
  Bunlar İlgini Çekebilir

  Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

  Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

      Sizin İçin Seçtiklerimiz
  Paylaşmak Güzeldir
  Bim 18 Ocak 2022 Aktüel Ürünler Kataloğu A101 20 Ocak 2022 Aktüel Ürünler Kataloğu
  Bir yorum yazın
  Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.

  Katalogtivi Bir Aktüel Ürünler Markasıdır.