Yurt dışında oldukça popüler olan Neffos marka P1 cep telefonu 2018 yılında piyasaya girmesine rağmen halen ülkemizde satışı bulunmamaktadır. Ancak son gelişmeler ışığında 2022 yılının ikinci çeyreğinde piyasaya girmesi planlanmaktadır. Orta sınıf bir akıllı cep telefonu özelliklerine sahip olup diğer cihazlardan ayıran en büyük özelliği projeksiyona sahip olmasıdır. Bu sayede dizi, film hatta oyunlarınızı duvarınıza yansıtıp daha verimli ve eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz. Görüntüler 60×40 cm olarak HD görüntüsünde yansıtılmaktadır. Projeksiyon özelliği kesintisiz olarak 3 saat boyunca çalışabilmektedir. Tabi ki bu durum bataryanın tam dolu olduğu durumlarda geçerlidir. 

i̇lk projeksiyonlu cep telefonu: neffos p1

Teknik Özellikler 

Ekran Boyutu: 5.5 İnç 

İşlemci: Android 7.0 

Batarya: 4500 mAh 

Depolama Alanı: 64 GB 

Ram: 4 GB 

Çözünürlük: 1080×1920 Piksel 

Arka Kamera: 15 MP 

Ön Kamera: 8 MP 

Ağırlık: 200 gram 

Renk: Siyah 

Bluetooth: 4.2 Sürüm 

Ağ Bağlantısı: 4.5 G 

i̇lk projeksiyonlu cep telefonu: neffos p1

Fiyat 

Neffos P1 cep telefonun yurt dışında ki piyasa değeri 200 ile 250 dolar arasında değişmektedir. Ülkemizde ise hangi fiyatlarda satışa çıkacağı hakkında henüz bilgi verilmemiştir. 

İndirime giren ürünlerin fiyatlarını, indirime girdikleri tarihleri ve güncel stok durumlarını katalog sahibi marketlerin Web adreslerinden teyit ediniz.
  Bunlar İlgini Çekebilir

  Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

  Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

      Sizin İçin Seçtiklerimiz
  Paylaşmak Güzeldir
  A101 15-16 Ocak 2022 Aktüel Ürünler Kataloğu Şok Market 22 Ocak 2022 Aktüel Ürünler Kataloğu
  Bir yorum yazın
  Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.

  Katalogtivi Bir Aktüel Ürünler Markasıdır.