Yüksek iPhone modelleri nedeniyle insanlar daha ucuz olan modellere yönelmektedir. iPhone SE modelleri ise diğer modellere oranla daha uygun fiyatlarda olduğundan dolayı iPhone sevenlerin en çok tercih ettiği modeller arasında yer almaktadır. İlk SE modeli 2015 yılında piyasaya sürülmüştü ve son model olan SE 2 2020 yılında üretilmişti. 2022 yılında ise SE 3 modelinin piyasa sürüleceği duyuruldu. Üstelik bu model en uygun fiyatlı iPhone modeli olacak!

iphone se 3: en ucuz iphone olacak!

iPhone SE 3 Özellikleri 

Yeni çıkacak olan bu modelin tam özellikleri henüz duyurulmadı. Basına sızdırılan haberlere göre 12 MP ön kamera ve arka kameraya sahip olup 4.8 inç ekran boyutuna sahip olacağı düşünülmektedir. Ayrıca 4700 mAh batarya kapasitesi ve 5 G uyumlu olacağı da düşünülmektedir. 

iphone se 3: en ucuz iphone olacak!

iPhone SE 3 Ne Zaman Çıkacak? Ve Fiyatı Ne Olacak? 

2022 yeni modeli olacak olan SE modelinin 2022 yılının ikinci çeyreğinde Haziran veya Temmuz aylarında piyasaya sürüleceği tahmin edilmektedir. Ancak ülkemizde daha geç aylarda da piyasaya çıkma ihtimali bulunmaktadır. Bu modelin fiyatı ise yaklaşık 400 dolar civarlarında olması beklenmektedir. 

 

İndirime giren ürünlerin fiyatlarını, indirime girdikleri tarihleri ve güncel stok durumlarını katalog sahibi marketlerin Web adreslerinden teyit ediniz.
  Bunlar İlgini Çekebilir

  Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

  Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

      Sizin İçin Seçtiklerimiz
  Paylaşmak Güzeldir
  A101 29 Ocak 2022 Aktüel Ürünler Kataloğu Bim 8 Şubat 2022 Aktüel Ürünler Kataloğu
  Bir yorum yazın
  Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.

  Katalogtivi Bir Aktüel Ürünler Markasıdır.