Roidmi Eve Vacuum Mop Akıllı Robot Süpürge

Roidmi markası ev temizliğinde devrim niteliğinde inovasyonları süpürgelere entegre ederek hayatı kolaylaştırır. Sadece süpürge üreten marka ürün grubunda uzman olarak yeni trendleri belirler. Dikey kablosuz süpürgeler ve akıllı robot süpürgeleriyle en kusursuz temizliği sunan Roidmi ile tüm evinizin siz yorulmadan süpürülmesini izleyebilirsiniz. Yeni nesil toz toplama teknolojili modelin yapabildiklerini görünce, bugüne kadar evi temizlerken harcadığınız zamanı unutabilirsiniz.

Ozon Sterilizasyonu İle Temiz Evler

Roidmi Eve Vacuum Mod, 250 ml su tankına sahiptir. Geniş hacimli su tankı sayesinde ilk önce iç mekânı süpüren akıllı robot süpürge, su ile paspaslama yaparak yüzeylerin parlaması sağlar. Emiş gücü olarak 2700 pa basınç uygulayan aygıt, parkelerin ve ahşapların arasına sinmiş en inatçı tozları bile kolaylıkla zeminden temizler. Yaklaşık 250 metrekarelik bir alana kadar sağladığı hizmet ile dilediğiniz işe odaklanarak temizliği sorun olmaktan çıkarabilirsiniz.

Süpürme ve paspaslama işleminin ardından ozon sterilizasyonunu uygulayan Roidmi Vacuum Mod, temizleme ürünlerinin kokularından iç mekânı arındırarak ozon gazıyla temiz bir hava sağlar. Ozon sterilizasyon sayesinde evin tamamındaki süt ürünleri, balık, bakteri ve sinmiş sigara kokularından rahatlıkla kurtulabilirsiniz.

Evinizi Tanıyan Akıllı Aygıt

Dördüncü nesil lazer tanıma sistemine sahip olan akıllı robot süpürge, evinizin krokisini çizerek beynine tanımlar. Bu sayede evinizin tüm köşelerini ve kullanılabilir alanını tanıyan Roidmi Mod, tarama sistemiyle hassas haritalandırma yapar ve evinizi sizden daha iyi tanır. Derinlik sensörü de bulunan robot süpürge, boşlukları beyninde tanımlayarak merdiven, masa ve sandalye gibi cisimlerden düşmesini engeller. Siz de haritalandırma yapılmış aygıt ile hiç düşünmeden tüm alanlarınızda temizliği Roidmi cihazın ellerine bırakabilirsiniz.

Akıllı robot süpürge, tüm zeminlerde maksimum performans gösterebilmesi için akıllı yüzey algılama teknolojisiyle donatılmıştır. Akıllı yüzey algılama teknolojisi, kendi pilini de optimum verimle kullanabilmek adına bulunduğu zemine göre vakum kuvvetini otomatik bir şekilde ayarlar. Yaptığı haritalama sayesinde engellerin lokasyonlarına da hakim olan süpürge, mesafe ayarlama sensörü sayesinde herhangi bir noktaya çarpmayacaktır.

Telefondan İç Mekân Temizleme Fırsatı

Mobil uygulaması bulunan Roidmi Vacuum Mod, uygulamayı indirmeniz halinde komutlarınızı akıllı telefonunuzdan yönetmenize olanak tanır. Tek yapmanız gerekenin telefonunuza dokunmak olan bu akıllı aygıtla emiş gücünü otomatik ayarlayabilir, zaman planlamasını yapabilir ve temizliği kısa sürede yorulmadan halledebilirsiniz. Wi-Fi bağlantısı ile tüm bu entegreyi sağlayan Roidmi akıllı robot süpürge, süpürme ve paspaslama işlerini hayatınızdan çıkarmanızı sağlar.

Google Asista ve Alexa sistemlerini de bünyesinde barındıran akıllı cihaz, ses komutlarınızı da algılayarak evi temizleyebilir. Sesli bilgilendirme sistemi sayesinde vereceğiniz komutları birebir yerine getiren aygıt, eşleştirdiğiniz Google ve Alexa aygıtlarınızdan da kontrole imkân tanır. İnternete bağlanabilme özelliği sayesinde otomatik bir şekilde güncellemesini gerçekleştiren aygıt, insan eli değmeden tüm işlemleri hakkıyla yerine getirir.

Uzun Pil Ömrü

Yüksek teknolojili son nesil aygıtların en büyük problemlerinden biri olan pil ömrünü de çözen Roidmi, 250 dakikalık çalışma kapasitesi ile dört buçuk saate yakın etkin bir performans gösterir. Çalıştığı süre boyunca veriminden kayba uğramayan aygıt, 5200 mAh pil kapasitesi ile uzun süreler süpürür ve temizler. Sert zemin ve halılarda aynı performansa şahit olacağınız Roidmi Eve Vacuum Mod sayesinde iç mekânınız iki üç kere tamamen temizlenir.

Temizlik esnasında şarj teknolojine sahip olan ürün, pil ömrünün azaldığını otomatik algılayarak şarj ünitesine geri döner ve kısa sürede dolum yaparak temizliği bitmesi gereken sürede tamamlar. Akıllı robot süpürgenin tüm işlerini kendi halledebildiği düşünüldüğünde, size sadece çalıştırma düğmesine basmak kalır.

Evinizi baştan aşağı lazer tarama sistemiyle haritalandırarak otomatik süpüren ve paspaslayan Roidmi Eve Vacuum Mop Akıllı Robot Süpürge ile günlük yaşamanıza devam edebilir, akıllı robotun yapmanız gereken tüm temizliği dakikalar içinde bitirmesini elinizde kahveyle izleyebilirsiniz.

Bu özelliklere ve çok daha fazlasına sahip Roidmi Eve Vacuum Mop Akıllı Robot Süpürge’yi 29 Aralık tarihinde Şok mağazalarını ziyaret ederek yalnızca 6.299 TL’ye satın alabilirsiniz.

Keyifli alışverişler dileriz.

roidmi eve vacuum mop akıllı robot süpürge

İndirime giren ürünlerin fiyatlarını, indirime girdikleri tarihleri ve güncel stok durumlarını katalog sahibi marketlerin Web adreslerinden teyit ediniz.

  Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

  Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

      Sizin İçin Seçtiklerimiz
  Paylaşmak Güzeldir
  Roomba 606 Robot Süpürge Huawei Watch GT2
  Bir yorum yazın
  Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.

  Katalogtivi Bir Aktüel Ürünler Markasıdır.