Roomba 606 Robot Süpürge

Üç Aşamalı Temizleme ve Güçlü Çekim

Üç aşamalı temizleme sistemi sayesinde kir ve tozlara karşı üstün bir temizlik sunar. Çoklu yüzey fırçaları, kenar temizleme fırçaları sayesinde her türlü yeri derinlemesine temizler.

iAdapt ve Roomba Teknolojisi

iAdapt haritalama sistemi ve Roomba 606’nın üstün teknolojisi sayesinde evinizin farklı odalarına uyum sağlamak için saniyede 60’tan fazla karar verme gücüne sahiptir. Karanlıkta bile evinizin temizlenmesi için akıllı sensörleri bulunur.

Köşeler ve Kenarlar İçin İdeal Temizlikçi

Kenar süpürme fırçası sayesinde kenar ve köşelerin zorlu temizlik koşullarında bile üstün bir temizlik sağlar. 27 derecelik açısı sayesinde en zorlu alanlardaki kirlere karşı bile olağanüstü bir temizlik performansı sergiler.

Kendi Kendine Şarj Olabilme İmkanı

İhtiyacınız olan her zaman kullanıma hazır olan iRobot Roomba 606 Robot Süpürge otomatik olarak şarj olur. Pil zayıfladığında veya temizliğin sonunda Home Basic şarj istasyonuna gider. Evinizin en çok kullanılan yerlerindeki kirleri temizleyen Dirt Detect teknolojisi sayesinde iRobot Roomba 606 Robot Süpürge ideal bir seçenektir. Akıllı sensörleri sayesinde kirleri tanır ve bu alanlarda ekstra performans gösterir.

Teknik Özellikler

1) Halı ve sert yüzeylerde etkili temizlik
2) iAdapt 1.0 navigasyon
3) Sanal duvar ile uyumlu (ayrıca satılır paket içeriğine uyumlu değildir.)
4) Kirli alanda ekstra performans için Kir Sensörü
5) Ürün yüksekliği : 9.2 cm
6) Üç aşamalı temizleme sistemi
7) Geniş kapasiteli AeroVac toz haznesi
8) AeroVac filtre sistemi
9) Kablo dolaşmasını engelleyici sistem
10) Şarj istasyonunda otomatik şarj
11) Merdivenlerden düşmeyi engelleyen sensörler
12) Li-on batarya
13) 2 yıl İrobot Türkiye garantisi altındadır.
14) Üretim Yeri: Malezya

***İrobot 606 modelinde wifi özelliği olmadığı için uygulama üzerinden kontrol edilememektedir, manuel olarak çalıştırılması gerekmektedir.

Bu özelliklere ve çok daha fazlasına sahip Roomba 606 Robot Süpürge’yi 30 Aralık tarihinde A101 mağazalarını ziyaret ederek yalnızca 1.799 TL’ye satın alabilirsiniz.

Keyifli alışverişler dileriz.

roomba 606 robot süpürge

İndirime giren ürünlerin fiyatlarını, indirime girdikleri tarihleri ve güncel stok durumlarını katalog sahibi marketlerin Web adreslerinden teyit ediniz.
  Bunlar İlgini Çekebilir

  Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

  Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

      Sizin İçin Seçtiklerimiz
  Paylaşmak Güzeldir
  A101 25 Aralık 2021 Aktüel Ürünler Kataloğu Roidmi Eve Vacuum Mop Akıllı Robot Süpürge
  Bir yorum yazın
  Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.

  Katalogtivi Bir Aktüel Ürünler Markasıdır.