Huawei markasının son çıkardığı bluetooth kulaklık eşsiz özellikleri ile kullanıcıları bekliyor. Özellikle şarj süresi ve yüksek pil ömrü ile dikkat çeken bir ürün haline gelmiştir. Diğer modellerin aksine gürültü önleme (ANC) teknolojisi de bu modele dahil olmuştur. Ayrıca son buetooth nesli olan 5.2 sürümü de bu ürüne adapte edilmiştir. 

yeni çıkan bluetooth kulaklık: huawei freebuds 4'i

Bu markanın diğer modelleri ve piyasada ki diğer kablosuz kulaklıklara göre daha modern bir görünüşle tasarlanmış olup boyutları da daha küçüktür. Oval şekilde üretilmiş olup sadece kırmızı, siyah ve beyaz renk seçenekleri bulunmaktadır. Tam şarjda toplamda aralıksız 10 saat müzik dinleme keyfi sunan ve sadece 10 dakikalık şarj ile 4 saat aktif çalışma performansına sahiptir. Çift mikrofon özelliği bulunmakta olup ortam seslerini azaltıcı yapay zekaya da sahiptir. 

yeni çıkan bluetooth kulaklık: huawei freebuds 4'i

Huawei Freebuds 4’i kulaklıkta iki adet dokunmatik tuş mevcuttur. Ana kulaklık sağ kulaklık olup işlemlerinizi her iki kulaklıktan da yapabilirisiniz. Genel olarak kulaklıklardan birine iki kere dokunulduğunda müzik açılır veya kapatılır. Aynı şekilde iki kez dokunulduğunda arama sonlandırılır. Uzun süreli dokunulduğunda ise kulaklık otomatik kapanır. Aynı zamanda kulaklığı şarj kutusuna koyduğunuzda otomatik olarak kendini kapatır ve akıllı şarj özelliği devreye girer.

yeni çıkan bluetooth kulaklık: huawei freebuds 4'i

Huawei Freebuds 4’i kulaklıklar peşin fiyatına 800 TL’den satılmaktadır. Satın almanız halinde 2 yıl garanti de verilmektedir.

Bu ürün ile ilgili yeni gelişmeler ve haberler olduğunda tekrar sizlerle paylaşacağız.

İndirime giren ürünlerin fiyatlarını, indirime girdikleri tarihleri ve güncel stok durumlarını katalog sahibi marketlerin Web adreslerinden teyit ediniz.
  Bunlar İlgini Çekebilir

  Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

  Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

      Sizin İçin Seçtiklerimiz
  Paylaşmak Güzeldir
  A101 20 Ocak 2022 Aktüel Ürünler Kataloğu Bim 21 Ocak 2022 Aktüel Ürünler Kataloğu
  Bir yorum yazın
  Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.

  Katalogtivi Bir Aktüel Ürünler Markasıdır.